GÜL AS ENERJİ | Elektrik Taahhüt Projelendirme ve Uygulama||

KURUMSAL

Firma Profili

GÜL AS ENERJİ sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle yola çıkmış 2009 yılında markalaşmaya önem vererek ilk olarak şebeke yapımı ile kırsal bölgelere enerji nakli işlerinde faaliyet göstermiştir.

Enerji dağıtım sektöründe kurumların ön gördüğü şekillerde hareket eden firmamız daima müşterinin istediği kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirmeyi hedef edinmiştir.

Enerji sektöründe; orta gerilim, alçak gerilim, yer altı ve havai elektrik tesisleri yapımı ve projelendirmesi, enerji nakil hatları yapımı, trafo merkonlar projelendirme ve yapımı, güneş enerjisi santrali projelendirme ve montajı, aydınlatma tasarımı projeleri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Enerji sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, dağıtım sektöründeki kurumların öngörüleri ile şekil değiştiren GÜL AS ENERJİ daime dinamik ve yenilikçi uzman kadrolarıyla kalite odaklı hizmet vermeyi temel felsefe olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz
Enerji sektörünün güvenilirliği ve kaliteyi kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmak, satış sonrası hizmetiyle de kullanıcısının her zaman yanında olmak, büyük projelerde referans noktası olmayı sürdürmektir.

Misyonumuz
Sürekli kendimizi yenileyerek zamanın ötesine geçen ürün ve hizmetlerimizle fark yaratmak, modern teknolojiyi kullanarak ilk ve enlerin markası olmayı sürdürmek.